Vartotojas:
Slaptažodis:

Naujienų prenumerata

Autorių grupė
Rimvydas Mikalauskas
Saulius Mikalauskas
(8-686) 201 96UAB
„Statybų ekonominiai skaičiavimai“
Buveinės adresas:
Butrimonių g. 5-209, LT-50203 Kaunas
Įmonės kodas: 300612783
PVM kodas: LT100003364217
atsiskaitomoji sąskaita:
LT307044060005741279
AB SEB bankas

RU - LT - EN

            

Naujausia sąmatų sudarymo programa SES3 paremta pažangiausiomis technologijomis, yra ypatingai sparti, patogi bei lanksti. Kaip ir ankstesnis mūsų produktas - SES2004 - ši programa turi visus modulinės, ypač lanksčios programos struktūros privalumus, plačiausias importo/eksporto galimybes, kurios suteikia vartotojui laisvę bendraujant su kitais statybos proceso dalyviais, ir visas kitas nuo sąmatininko darbo neatsiejamas funkcijas ir patogumus.

 

Tačiau SES3 gali pasiūlyti dar daugiau:

•          Lakoniška, aiški, įprasta vartotojo sąsaja;

•          Sąmatinė dokumentacija tradiciškai vaizduojama „medžio“ pavidalu. Sąrašų skaičius nėra ribotas. Ženkliai paspartintas užkrovimo procesas.

•          Sąmatos ir kiti SES3 dokumentai nuo šiol - „gimtajame” Microsoft Excel formate (xls). Ženkliai paspartinti skaičiavimai: jie dabar greitesni nei pačiame Excel.

•          Sąmatų importas ir eksportas: tradiciškai iš visų sąmatinių formatų, naudojamų Lietuvoje (SES2004, Sistelos, Asteros, ProSamos) ir į juos, plius įvairūs Excel formatai (xls, xlsx, xml), tiesiogiai PDF, tekstinis formatas ir kt.

•          Naujojo tipo (“Ribbon” arba „kąspino“) sąsaja, kuri įgalino atsisakyti dalies dialogo langų, tokių, kaip spausdinimo formų pasirinkimas, koeficientų perskaičiavimai ir kt.

•          Saugumas. Atsarginės dokumentų kopijos specialioje direktorijoje kiekvieno saugojimo momentu, pažingsninės kopijos darbo metu, trikiai nebenutraukia programos darbo. Kadangi dokumentų forma itin lanksti vykdomas papildomas sąmatų „tikrinimas“ prieš spausdinimą ar saugojimą;

•          Dar didesnės tikslinio perskaičiavimo galimybės;

•          Pasirenkama skaičiavimų metodika (pvz. įkainių sumos skaičiavimas);

•          Įterpimas vykdomas iškart į sąmatą;

•          Patobulintas įkainių ir resursų įterpimas, “Google” tipo paieška (pagal visus raktnius žodžius ar dalį jų, lietuviškų raidžių rašyti nebūtina ir t.t.)

•          SES3 programinių modulių ir bazių anaujinimas - pilnai automatizuotas: programa pati stebės, ar yra atnaujinimai ir juos įsidiegs.

Daugiau...

SES3 badomoji versija

SES3 failų peržiūros programa(ruošiama)

Pagalba internetu

____________________________________________________________________________

UAB „Statybų ekonominiai skaičiavimai, UAB „IN RE“ bei partnerių sukurta SAS – Automatinio sąmatų sudarymo – sistema, leidžianti gauti įprastą sąmatą automatiškai, vieno mygtuko paspaudimu, tiesiai iš modelio. Tai įgalina turėti ekonominį įvertinimą kiekviename etape, ko neįmanoma turėti dirbant „tradiciniu“ būdu. Su SAS galimybė bet kurioje projekto stadijoje, betarpiškai ir pakankamai tiksliai gauti sąmatinius įverčius (darbų kainą, resursų poreikį) atveria kelią variantų palyginimui, o šis - pagrįstų optimalių sprendimų radimui. Vis labiau populiarėjant BIM technologijoms, didėja ir supratimas, kad projekto ekonominė dalis neatsiejama nuo viso projektavimo proceso.

 

Tais atvejais, kai modelio nėra (projektavimas vykdomas įprastu būdu), sąmatininkams gali ženkliai padėti SAS posistemė SAS‘SF – Sąmatiniai fragmentai, kuri įgalina vartotoją dirbti ne su atskirais darbų įkainiais (kuriuos dar reikia teisingai parinkti ir modifikuoti), o su ištisais sąmatų fragmentais, kurių sudėtį apsprendžia keli aiškūs parametrai. Su SAS‘SF sąmatininkas gali dirbti nepalyginamai greičiau, daugiau laiko skirti esminiams sprendimams. Sumažėja klaidų tikimybė, nes sąmatiniame fragmente jau įvertinta viskas, ko reikalauja darbų technologija. Dirbant šiuo būdu net nepakankamos, įprastomis sąlygomis, kvalifikacijos žmogus gali pasidaryti genėtinai kokybišką sąmatą. Tereikia nurodyti pagrindinių konstruktyvo parametrų reikšmes. Sąmatai „nuo pamatų iki rakto“ sudaryti naudojant SAS‘SF reikia 7-10 kartų mažiau laiko, nei dirbant įprastu būdu.

Dirbant su SAS'SF ženkliai optimizuojamas sąmatų sudarymo procesas, sutaupant du esminius resursus - LAIKĄ ir PINIGUS, kuriuos galima efektyviai panaudoti kokybei pagerinti.

____________________________________________________________________________

Po nevienerių metų darbo, UAB „Statybų ekonominiai skaičiavimai“ siūlo naują sprendimą - informacinę sistemą „Statybos resursų informacinis centras (SRiC)“, kurioje surinktas plačiausias Lietuvoje tiekiamų medžiagų, mechanizmų ir paslaugų, susijusių su statybos pramone, spektras. Sistemoje pateikta medžiagų bei paslaugų klasifikacija, plačios paieškos galimybės, įvairios analizės priemonės.

SRiC sudaro sąveikos su vartotoju modulis (atskira programa, priedas prie sąmatų programos SES2004, specialus internetinis puslapis) bei duomenų bazės: bendras klasifikacinis katalogas ir atskiri tiekėjų katalogai. Šie tiekėjų katalogai - nuolat atnaujinami. Dar daugiau, jie atnaujinami savalaikiai ir automatiškai: pati sistema seka, ar neatsirado sistemos serveryje naujesnių bazių, ir pati atsisiunčia atnaujinimus. Tokiu būdu tik nuo informacijos tiekėjo priklauso, kiek dažnai jis atnaujins savo informaciją, kaip greitai pasikeitimai nukeliaus pas vartotojus.

            Nemažiau svarbu ir tai, kad visa informacija pateikiama vieningoje formoje: tai reiškia ne tik tai, kad vartotojas visada ras kodą, pavadinimą, mato vienetus, kainą, bei visą papildomą informaciją, nurodomą tiekėjo (techniniai parametrai, iliustracijos, informacija apie nuolaidas, akcijas ir pan.), bet ir šie kodai, pavadinimai bei mato vienetai yra sutvarkyti pagal vieningą metodiką (kur įmanoma).

Sistemos teikiamos darbo priemonės aiškios ir paprastos:

·         Resursų ir paslaugų atranka ir paieška kaip per bendrą klasifikatorių, taip ir per atskirus tiekėjų katalogus;

·         Išrinktų resursų perkėlimas į žiniaraščius Microsoft Excel formate, SES2004 sąmatas bei kt.;

·         Automatizuotų užklausų siuntimas tiekėjams, komercinių pasiūlymų automatinis apdorojimas;

·         Alternatyvių variantų paieška, optimizavimas.

 

Daugiau...

____________________________________________________________________________

Pilno fukcionalumo, profesionali sąmatų programa, pirmąsyk pristatyta 2000 m. gruodžio 8 d.
Parodos Infobalt‘2002 Geriausio lietuviško informacinių texhnologijų, telekomunikacijų ir elektronikos (ITTE) produkto konkurse apdovanota kaip Geriausia Informacinių sistemų kategorijoje.
Ypač tinka nedidelėms įmonėms, su šia programa gaunančioms pilną funkcinalumą už mažiausią kainą.

Daugiau...

____________________________________________________________________________

Informacinė sistema, leidžianti vartotojui susidaryti ir atspausdinti statybos ar remonto darbų sąmatą internete, nediegiant jokių programų į savo kompiuterį. Vartotojas gali rinktis (peržiūros ar paieškos būdu) darbus iš normatyvinės darbų bazės (~25 tūkst. pavadinimų), resursų kainos skaičiuojamos pagal naujausias skaičiuojamasias rinkos kainas (2006 m.). Sudarytą sąmatą galima atspausdinti.

Daugiau...

____________________________________________________________________________