Vartotojas:
Slaptažodis:

Naujienų prenumerata

Autorių grupė
Rimvydas Mikalauskas
Saulius Mikalauskas
(8-686) 201 96UAB
„Statybų ekonominiai skaičiavimai“
Buveinės adresas:
Butrimonių g. 5-209, LT-50203 Kaunas
Įmonės kodas: 300612783
PVM kodas: LT100003364217
atsiskaitomoji sąskaita:
LT307044060005741279
AB SEB bankas

RU - LT - EN

 


Sąmatų ir sąmatinės dokumentacijos sudarymas - viena iš pagrindinių mūsų įmonės veiklos sričių. Įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, kurie turėdami ilgametę patirtį, gali paruošti bet kokio statybos objekto sąmatinius skaičiavimus. Nesvarbu, ar Jums reikia sąmatos buto remontui, ar norite dalyvauti konkurse, ar reikalinga sąmatinė dokumentacija viso projekto ekonominei daliai – kreipkitės į mus ir mes Jums padėsime bet kokiu sąmatiniu klausimu.

 

Sąmatų ekspertavimas - turėdami atestuotus specialistus galime atlikti Jūsų sąmatų vertinimą, pateikti išvadas su palyginimais ir rekomendacijomis.

 

Specializuoti programiniai moduliai. Kiekviena įmonė yra unikali, todėl ne visada standartiniai sprendimai gali pilnai patenkinti vartotojo poreikius. Mes galime priderinti SES2004 ar kitus mūsų produktus Jūsų įmonės specifiniams reikalavimams. Ši programa yra itin lanksti, tad dažniausiai tereikia suderinti esamas programos nuostatas, tačiau esant būtinumui, tuo galima neapsiriboti ir sukurti naujas dokumentų formas, duomenų bazes bei naujas funkcijas.

 

Konsultacijos. Mūsų  aukšto rango specialistai galės Jums patarti sąmatų sudarymo, normatyvų taikymo, kainų parinkimo, konstruktyvinių sprendimų  ir kt. klausimais.

Nesate tikri, kad rangovai su Jumis atviri, kyla abejonių dėl darbų kainos, norite nešališko patarimo? Tada drąsiai galite kreiptis į mus - mūsų konsultacijos yra visiškai bešališkos ir objektyvios. Mes už kokybę ir ekonomiją, ir manome, kad tai aktualu ir Jums!

 

Mokymai. Žinios – žmogaus turtas. Todėl nuolatos rengiame kursus kvalifikacijai kelti. Autoriai skaito seminarus tema: „Sąmata – statybų organizacinis dokumentas“. Rengiame darbo su sąmatine programa SES2004 kursus. Vykdome švietėjišką veiklą Lietuvos aukštosiose mokyklose. Sukuriame sąmatų sudarymo programos darbo vietas visiems pageidaujantiems Lietuvos universitetams, kad studentai galėtų mokintis dirbti inovatyviais ir šiuolaikiškais darbo įrankiais. Planuojame organizuoti sąmatininkų rengimo kursus su tolimesne atestacija „Statybos inžinierių asociacijoje“.