Vartotojas:
Slaptažodis:

Naujienų prenumerata

Autorių grupė
Rimvydas Mikalauskas
Saulius Mikalauskas
(8-686) 201 96UAB
„Statybų ekonominiai skaičiavimai“
Buveinės adresas:
Butrimonių g. 5-209, LT-50203 Kaunas
Įmonės kodas: 300612783
PVM kodas: LT100003364217
atsiskaitomoji sąskaita:
LT307044060005741279
AB SEB bankas

RU - LT - EN

 


Pilno fukcionalumo, profesionali sąmatų programa, pirmąsyk pristatyta 2000 m. gruodžio 8 d.

Parodos Infobalt‘2002 Geriausio lietuviško informacinių texhnologijų, telekomunikacijų ir elektronikos (ITTE) produkto konkurse apdovanota kaip Geriausia Informacinių sistemų kategorijoje.

Ypač tinka nedidelėms įmonėms, su šia programa gaunančioms pilną funkcinalumą už mažiausią kainą.

Programa SES2000 vykdo visas reikalingas sąmatinių dokumentų tvarkymo, sąmatų sudarymo, redagavimo, įvairių jų formų spausdinimo funkcijas, aktavimo funkcijas, išvestinių dokumentų (komplekso suvestinė, objektinė sąmata, išpildomoji ir likutinė sąmata, kt.) sudarymo funkcijas. Resursų kainos gali būti skaičiuojamos įvairiais kainų lygiais (nuo 1994 m.), taip pat ir firminiais (rinkos) kainų lygiais, jau padarytos sąmatos gali būti perskaičiuotos kitu kainų lygiu. Patogios galimybės kurti firminius įkainius, resursų katalogus, kaininkus ir juos naudoti sudarant sąmatas bei aktuojant. Yra priemonės sąmatų konvertavimui į/iš Microsoft Excel (UAB "Astera" sąmatos formato), iš UAB "Sistela" sąmatos formato. Yra analizės modulis, leidžiantis gauti įvairius ekonominius - finansinius rodiklius.
Yra rusiška ir angliška programos (ir normatyvinės bazės) versijos, galima lietuviškai sudarytas sąmatas išversti į rusų ar anglų kalbas.
Ypatingai paprastas ir lankstus darbas su sąmata, tikslinis perskaičiavimas (įvedus sumą, automatiškai perskaičiuojamos resursų kainos ar normos).
Galimas programos susiejimas su įmonės turima buhalterine programa (sandėliu).

Techniniai reikalavimai: programa pritaikyta dirbti Microsoft Windows 95 / 98 / 2000 / Me / NT 4.0 terpėse. Programa pritaikyta dirbti tinkle. Programai SES2000 nereikia jokių papildomų programų. Minimalūs reikalavimai techninei kompiuterio įrangai: 32 MB RAM, 25 MB HDD (+ 100 MB sukurtiems dokumentams), 800*600 ekrano skiriamoji geba.

Programos ir normatyvinės bazės priežiūra: visi nauji papildymai bei naujos kainos vartotojui įdiegiamos 7-14 dienų laikotarpyje.

Vartotojo palaikymas: kartu su programa vartotojas gauna vartotojo vadovą. Visos konsultacijos (kaip dėl programos naudojimo, taip ir sąmatiniais klausimais) telefonu yra nemokamos. Sudėtingos konsultacijos sąmatiniais klausimais vykdomos pagal atskirą sutartį.

Vartotojo vadovą sudaro dvi gausiai iliustruotos ir kokybiškai išleistos knygutės, kuriose aprašyta visa darbo aplinka, funkcijos, meniu, ir t.t. Čia galite pasiskaityti programos SES2000 vartotojo vadovą: