Vartotojas:
Slaptažodis:

Naujienų prenumerata

Autorių grupė
Rimvydas Mikalauskas
Saulius Mikalauskas
(8-686) 201 96UAB
„Statybų ekonominiai skaičiavimai“
Buveinės adresas:
Butrimonių g. 5-209, LT-50203 Kaunas
Įmonės kodas: 300612783
PVM kodas: LT100003364217
atsiskaitomoji sąskaita:
LT307044060005741279
AB SEB bankas

RU - LT - EN

 


Norime pasidžiaugti, kad sėkmingai bendradarbiaujame su Lietuvos Universitetais. Būsimiems specialistams padedame susipažinti su naujausiomis sąmatų sudarymo technologijomis. Mūsų partneriai:

 

         

 

 

 

Mūsų verslo partneriai:

UAB „IN RE“ įkurta 1996 metais.

 

UAB „IN RE“ veiklos kryptys:

-         Kompiuterinio projektavimo sistemų programinė ir techninė įranga, jos platinimas, diegimas, aptarnavimas, konsultacijos ir mokymas;

-         Sistemų integravimas; šiuolaikinių informacinių technologijų diegimas į gamybą; įmonių kompleksinės automatizacijos sprendimai projektavimo, konstravimo, gamybos paruošimo ir valdymo srityse;

-         Integruoto projektavimo sistemų programinės įrangos kūrimas;

-         Inžinerinės paslaugos: statybinių konstrukcijų, pramonės įrenginių ir mechaninių inžinerinių sistemų projektavimas; mokslinės techninės konsultacijos ir ekspertizės.

 

UAB „IN RE“ diegia ir aptarnauja kompiuterinio projektavimo sistemas „MicroStation“, „AutoCAD“ ir „SolidWorks“ grafinių platformų bazėje šiose pramonės šakose:

 

-         Architektūra ir urbanistika

-         Pramoninė ir civilinė statyba

-         Transporto infrastruktūra ir inžineriniai tinklai

-         Teritorijų planavimas ir geoinformacinės sistemos

-         Technologiniai procesai ir pramoniniai įrenginiai

-         Mechanikos inžinerija ir mechatronika

-         Inžineriniai skaičiavimai ir analizė

-         Projekto duomenų ir įmonės dokumentų valdymo sistemos

UAB "IN RE" sprendžia įmonių kompleksinės automatizacijos uždavinius projektavimo, konstravimo, gamybos paruošimo ir valdymo srityse, atlieka informacinių sistemų integravimo projektus, diegia ir aptarnauja specializuoto kompiuterinio projektavimo darbo vietas integruotos programinės įrangos bazėje. 

UAB „IN RE“ organizuoja profesionalias kompiuterinio projektavimo CAD/CAM/CAE/PDM/PLM sistemų mokymo kursus įmonių darbuotojams ir visiems norintiems įgyti ir tobulinti kompiuterinio projektavimo įgūdžių lygį . Mes siūlome mokymus pagal standartines bei specializuotas individualias programas, vedamus įgudusių instruktorių specialiai įrengtoje kompiuterių klasėje, kursus vartotojo darbo vietoje ir nuotolinį mokymą per Internetą.

UAB „IN RE“ kuria programinę įrangą statybinių konstrukcijų analizei ir projektavimui; lokalizuoja, adaptuoja bei tobulina vietinei rinkai kitų programinės įrangos gamintojų kompiuterinio projektavimo sistemas.

UAB „IN RE“ vykdo inžinerines paslaugas statybinių konstrukcijų, mechaninių inžinerinių sistemų, technologinių procesų projektavimo, skaičiavimo ir analizės srityje; teikia technines konsultacijas inžinerinių  sprendimų klausimais, atlieka projektų it statybos objektų ekspertizes; vykdo taikomuosius mokslinio tyrimo pobūdžio darbus skaitinio modeliavimo srityje.

UAB „IN RE“ atestuota statybinių konstrukcijų dalies ypatingos svarbos statybos objektuose (atestato Nr. 0993):

-         Projektavimui

-         Projekto priežiūrai

-         Inžinerinėms techninėms konsultacijoms

-         Statinių techninei ekspertizei

 

www.inre.lt

__________________________________________________________________

UAB "Constructus", buvusi UAB "Skanska statyba", yra viena didžiausių Lietuvos statybos kompanijų. Mūsų misija – kurti malonią aplinką dirbti, gyventi ir poilsiauti. Sujungusi patirtį Lietuvos rinkoje su tarptautine patirtimi, žiniomis ir "know-how", statybos kompanija "Constructus" klientams teikia naujausius profesionaliausius ir kūrybiškiausius statybos sprendimus.

Įkurta 1994 m., "Constructus" dirba su didžiausiais užsienio ir Lietuvos investuotojais – stato komercinės, gyvenamosios bei gamybinės paskirties pastatus. Gerai žinomos tarptautinės kompanijos – tokios kaip "Philip Morris" ir "Volvo Trucks" – yra vienos iš mūsų klienčių.

"Constructus" garsėja technine kompetencija, profesionaliais darbuotojais, finansiniu stabilumu, tarptautine patirtimi ir žiniomis ("know-how"), taip pat geru Lietuvos statybos rinkos išmanymu. Visa tai - tvirtas pagrindas sėkmingai ir kryptingai įmonės plėtrai.

Kliento partneris
Vis daugiau kompanijų stengiasi specializuotis ir koncentruotis tik į pagrindinį verslą. Tokios kompanijos ieško partnerio, galinčio pasiūlyti visas su statyba susijusias paslaugas. Partnerio, efektyviai dirbančio vietos rinkoje, įdiegusio tarptautinę patirtį ("know-how") ir turinčio reikiamų žinių. "Constructus" – kaip tik toks partneris.

Pranokti lūkesčius
Būti partneriu – vadinasi, prisiimti didelę atsakomybę. Dažniausiai mūsų klientai yra bendrovės, sėkmingai ir sparčiai plėtojančios savo verslą. Mūsų užduotis – garantuoti, kad jų investicijos į statybą duos didžiausią įmanomą pelną, pastatyti tokį pastatą, kuris puikiai funkcionuotų ir kurį būtų galima efektyviai išplėsti. Mums taip pat svarbu užtikrinti, kad statybos darbai būtų baigti anksčiau negu numatyta pagal grafiką, kad galima būtų greičiau apgyvendinti žmones ar pradėti gamybą. "Constructus" atsidavimas ir tarptautinė patirtis bei žinios yra pagrindiniai veiksniai siekiant patenkinti klientų lūkesčius, o dažnai – ir pranokti juos.

"Constructus" yra atestuota pagal ISO 14001 aplinkosaugos ir ISO 9001 kokybės valdymo sistemas. Bendrovėje dirba daugiau nei 70 darbuotojų, dauguma jų - projektų vadovai, statybos vadovai, inžinieriai bei kiti statybos specialistai.

www.constructus.lt