Vartotojas:
Slaptažodis:

Naujienų prenumerata

Autorių grupė
Rimvydas Mikalauskas
Saulius Mikalauskas
(8-686) 201 96UAB
„Statybų ekonominiai skaičiavimai“
Buveinės adresas:
Butrimonių g. 5-209, LT-50203 Kaunas
Įmonės kodas: 300612783
PVM kodas: LT100003364217
atsiskaitomoji sąskaita:
LT307044060005741279
AB SEB bankas

RU - LT - EN

 


 

Sąmatų sudarymo programa SES3 paremta naujausiomis technologijomis, yra ypatingai sparti, patogi bei lanksti. Kaip ir ankstesnis mūsų produktas - SES2004 - ši programa turi visus modulinės, ypač lanksčios programos struktūros privalumus, plačiausias importo/eksporto galimybes, kurios suteikia vartotojui laisvę bendraujant su kitais statybos proceso dalyviais, ir visas kitas nuo sąmatininko darbo neatsiejamas funkcijas ir patogumus.

 

Tačiau SES3 gali pasiūlyti dar daugiau:

 

Mokomieji filmukai: https://www.youtube.com/channel/UCwg_jT10GdV_Wxchgkq6qvg/videos

 

  • Lakoniškas dizainas (tik tai, ko reikia vartotojui „čia ir dabar“)

  

 

  • Sąmatinė dokumentacija tradiciškai vaizduojama „medžio“ pavidalu, leidžiančiu itin patogiai matyti ir dirbti su kompleksais, objektais, sąmatomis ir kitais dokumentais. Sąrašų skaičius nėra ribotas, ir tai leidžia racionaliai išskirstyti dokumentaciją pagal aktualumą, regioną, užsakovą ar kaip kitaip, tuo sau smarkiai palengvinant reikiamos informacijos paiešką. Ženkliai paspartintas užkrovimo procesas: dešimčiai tūkstančių kompleksų užkrauti nereikia nė poros sekundžių.

  • Sąmatos ir kiti SES3 dokumentai nuo šiol - „gimtajame” Microsoft Excel formate (xls). Panaudojus pažangiausias priemones, ženkliai paspartinti skaičiavimai: jie dabar greitesni nei pačiame Excel (20-ies tūkstančių pozicijų sąmatai perskaičiuoti tereikia... 0,1 sek). Suprantama, SES3 visiškai nereikia, kad kompiuteryje būtų įdiegtas Microsoft Office paketas (ar Excel atskirai).
  • Sąmatų importas ir eksportas: tradiciškai iš visų sąmatinių formatų, naudojamų Lietuvoje (SES2004, Sistelos, Asteros, ProSamos) ir į juos, plius įvairūs Excel formatai (xls, xlsx, xml), tiesiogiai PDF, tekstinis formatas ir kt.
  • Naujojo tipo (“Ribbon” arba „kąspino“) sąsaja: viskas ko reikia viename lange, neapkraunant tuo metu nenaudojamomis funkcijomis. Ši sąsaja įgalino atsisakyti dalies dialogo langų, tokių, kaip spausdinimo formų pasirinkimas, koeficientų perskaičiavimai ir kt.
  • Saugumas. Atsarginės dokumentų kopijos specialioje direktorijoje kiekvieno saugojimo momentu, pažingsninės kopijos darbo metu, trikiai nebenutraukia programos darbo. Kadangi dokumentų forma itin lanksti vykdomas papildomas sąmatų „tikrinimas“ prieš spausdinimą ar saugojimą;
  • Dar didesnės tikslinio perskaičiavimo galimybės (per kainas, normas, koeficientus, perskaičiavimus ir kt.);
  • Pasirenkama skaičiavimų metodika (pvz. įkainių sumos skaičiavimas);
  • Įterpimas vykdomas iškart į sąmatą;
  • Interaktyvi įkainio resursų, koeficientų, darbų sudėties peržiūra ir redagavimas, “Google” tipo paieška (pagal visus raktnius žodžius ar dalį jų, lietuviškų raidžių rašyti nebūtina ir t.t.)

 

 

•         SES3 programinių modulių ir bazių anaujinimas - pilnai automatizuotas: programa pati stebės, ar yra atnaujinimai ir juos įsidiegs.

 

Platesnis aprašymas ir vaizdinė medžiaga ruošiami.

 

Programa pritaikyta standartinėms Windows7 ir Windows 8 grafinėms sąsajoms, dirba su bet kokiomis regioninėmis nuostatomis, naudoja .NET 4.0. Jokių papildomų programų nereikia. Reikalavimai kompiuteriui – minimalūs, rekomenduojama skiriamoji geba – bent 1280x720, geriau – 1920x1080.

 

Programos autoriai: Rimvydas Mikalauskas ir Saulius Mikalauskas. Autorių teises gina įstatymas.